Kurt Schmidt *
(Klagenfurt 1917-1985) "Knabenbildnis", monogrammiert K. S., revers Häuser, im Hintergrund der Ulrichsberg?, Öl auf Karton, 61 x 43 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.02. - 05.03.2014 |